• Tegoroczne Urodziny Książkowego Misia już za nami. Impreza zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Lubochni odbyła się 22 października w sali Gminnego Centrum Kultury.

miś13

• W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością: Sekretarz Urzędu Gminy – pani Maria Jolanta Ochota, Skarbnik Urzędu Gminy – pani Monika Kuta, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubochni – pani Halina Lechowska oraz Zastępca Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubochni – pani Dorota Krysakowska.
  • Na spotkanie do Gminnego Centrum Kultury przybyły pod opieką swoich pań nauczycielek przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubochni.
  • Impreza urodzinowa rozpoczęła się od przywitania gości przez Panią Martę Adamiec. Całą uroczystość poprowadzili: klaun Łaskotek i klaun Chichotek.

Głównymi bohaterami spotkania były oczywiście wszystkie znane dzieciom misie. Gościem honorowym był Kubuś Puchatek, który przybył osobiście na urodzinową imprezę i wspólnie z dziećmi tańczył i bawił się przy muzyce o misiach.

Podczas uroczystości specjalnie dla dzieci została przeczytana przez Panią Sekretarz, Panią Skarbnik oraz Panią Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego bajka pt.: „Gdzie jesteś misiu?”.

Ponadto dzieci wysłuchały historii o powstaniu misia, brały udział w konkursach i quizach, podczas których mogły się wykazać m.in. znajomością bajek o jubilatach, zręcznością i sprawnością. Na koniec uroczystości dzieci odśpiewały Kubusiowi Puchatkowi „sto lat” oraz spróbowały urodzinowego tortu. Miś wręczył dzieciom małe upominki i obiecał, że za rok znowu przyjedzie do Lubochni.miś2

miś3miś1

mis5